Dnes uděláme radost všem cestovatelům, kteří rádi vyráží za luxusními destinacemi! Od letošního listopadu až do konce března následujícího roku totiž můžete zakoupit zpáteční letenky na Seychely za skvělých 12 390 Kč. Odlet je z dobře dostupné Vídně, můžete tak vaši dovolenou spojit i s krátkým pobytem v Rakousku. Seychely jsou synonymem exotické dovolené a netradičních zážitků. Doporučujeme vám si pobyt dobře naplánovat, za zváženou stojí i výlety mimo ostrov Mahé. Tento tip slouží pro cestovatele, kteří preferují individuální turistiku. Pokud vás zajímají zájezdy na Seychely s podporou cestovní kanceláře, nabídku si můžete prohlédnout zde.

INFO KE KORONAVIRU: Letenky jsou na delší časové období a situace pro cestovaní se do té doby může ještě změnit. Aktuálně platí následující. Každý cestující je povinen absolvovat RT-PCR test na Covid-19, který nebude starší než 72 hodin. Výsledek tohoto testu musí být v anglickém nebo francouzském jazyce. Před cestou je potřeba vyplnit i tento formulář. Cestující musí předložit potvrzení o ubytování na celou dobu pobytu. Na cestující, kteří jsou očkování, nebo nemoc prodělali se nevztahují žádné výjimky. Podrobné informace hledejte na stránkách Velvyslanectví České republiky.

TIP PRO VÁS: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti,  sepsali jsme pro vás článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady, a to například letištní transfery a ubytování, dopravu do Vídně, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde.

Ubytování na Seychelách můžete rezervovat na stránkách Booking. Nezapomeňte se informovat o možnosti bezplatného storna. Tuto možnost oceníte v případě, že byste museli pobyt zrušit, nebo aerolinka přesunula váš let na jiný termín.

Akční letenky na trase Vídeň – Mahe Island (Seychely) – Vídeň s odletem od listopadu 2021 do března 2022 rezervujte na stránkách ověřeného českého prodejce >>.

Seychely z Vídně v mnoha termínech za 12390 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!