Náš další dnešní tip potěší zejména ty cestovatele, kteří vyhledávají pro své cesty exotické destinace. Díky akčním letenkám z výborně dostupné Vídně se totiž můžete vydat na okouzlující Seychely! Toto souostroví v Indickém oceánu nabízí jedny z nejkrásnějších pláží světa. Letenky zakoupíte skrze stránky ověřeného českého prodejce z akční cenu 11 590 Kč, a to v mnoha termínech od dubna až do září 2022.  Pokud vás návštěva Seychel láká, ale cestování na vlastní pěst není pro vás to pravé, zájezdy od cestovních kanceláří najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně platí tyto podmínky, ale do odletu se mohou změnit. Každý cestující je povinen absolvovat RT-PCR test na Covid-19, který nebude starší než 72 hodin. Výsledek tohoto testu musí být v anglickém nebo francouzském jazyce. Před cestou je potřeba vyplnit i tento formulář. Cestující musí předložit potvrzení o ubytování na celou dobu pobytu a potvrzení o cestovním pojištění. Na cestující, kteří jsou očkování, nebo nemoc prodělali se nevztahují žádné výjimky. Podrobné informace hledejte na stránkách MZV.

TIP PRO VÁS: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti,  sepsali jsme pro vás článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady, a to například letištní transfery na Seychelách, ubytování, dopravu do Vídně, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde.

Ubytování na Seychelách můžete rezervovat na stránkách Booking

Akční letenky na trase Vídeň – Mahe Island (Seychely) – Vídeň s odletem od dubna do září 2022 rezervujte na stránkách ověřeného českého prodejce >>(další termíny najdete zde >>)

 

Seychely z Vídně v mnoha termínech včetně letních prázdnin za 11590 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!