Sníte o bílých Vánocích? A co takhle první sněhové vločky vyměnit za bělostný písek a průzračné moře na Seychelách? S naším tipem na levné letenky můžete vyrazit do tohoto pozemského ráje za skvělých 13 990 Kč za oba lety. Odlet je z dobře dostupné Vídně a k dispozici je zatím stále dost termínů. Vybírat můžete z letů nejen přes Vánoce, ale v i průběhu celého měsíce od října 2021 až do března 2022. Na Seychelách tak můžete strávit jen pár dní, ale klidně i několik týdnů. Mimo intenzivního odpočinku stojí za to procestovat více ostrovů. Rozhodně doporučujeme vyzkoušet co nejvíce z místní kuchyně. Kombinace chilli a kokosového mléka, nebo dezert z karamelizovaných banánů a vanilky vás zaručeně dostane do extáze. Tento tip je pro individuální turistiku, pokud vás zajímají zájezdy na Seychely s podporou cestovní kanceláře, nabídku si můžete prohlédnout zde.

INFO KE KORONAVIRU: Letenky můžete koupit v dlouhém časovém období a situace pro cestovaná se do té doby může ještě několikrát změnit. Aktuálně platí následující. Každý cestující je povinen absolvovat RT-PCR test na Covid-19, který nebude starší než 72 hodin a výsledek bude v anglickém nebo francouzském jazyce. Dále je nutné vyplnit tento formulář. Cestující je rovněž povinen předložit potvrzení o ubytování na celou dobu pobytu. Na cestující, kteří jsou očkování, nebo nemoc prodělali se nevztahují žádné výjimky. Podrobné informace naleznete na stránkách Velvyslanectví České republiky.

TIP PRO VÁS: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti,  sepsali jsme pro vás článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady, a to například letištní transfery a ubytování,  stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde.

Ubytování na Seychelách můžete rezervovat na stránkách Booking.

Akční letenky na trase Vídeň – Mahe Island (Seychely) s odletem od října 2021 do března 2022 koupíte zde >>.

Seychely z Vídně i přes Vánoce za 13990 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *