Vsaďte letos na individuální turistiku a dopřejte si dovolenou v exotice! S naším tipem pořídíte letenky za akční cenu z Vídně na Seychely a to hned v několika termínech od srpna až do konce letošního roku. Cena za zpáteční let je 14 590 Kč a volné lety pořídíte u ověřeného českého prodejce Pelikán. Pokud vás návštěva Seychel láká, ale cestování na vlastní pěst není pro vás to pravé, zájezdy od cestovních kanceláří najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně platí tyto podmínky, ale do odletu se mohou změnit. Před cestou je potřeba vyplnit autorizační formulář na portále https://seychelles.govtas.com/. V něm bude mimo jiné uvedeno potvrzení o ubytování, pojištění pro případ nákazy covid-19, doklad o zpátečním letu, očkovací certifikát, případně negativní test, či doložení potvrzení o prodělání nemoci v posledních 12 týdnech. Podrobné informace hledejte na stránkách MZV.

<

TIP PRO VÁS: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti,  sepsali jsme pro vás článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady, a to například letištní transfery na Seychelách, ubytování, dopravu do Vídně, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde.

Ubytování na Seychelách můžete rezervovat na stránkách Booking.

Akční letenky na trase Vídeň – Mahe Island (Seychely) – Vídeň s odletem od srpna do prosince 2022 rezervujte na stránkách ověřeného českého prodejce >>

Seychely z Vídně i o letních prázdninách za 14590 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!