Letenky na exotické Seychely jsme tu naposledy měli před rokem. Pokud byste tento ráj na zemi chtěli navštívit v tomto roce, akční letenky u aerolinky Etihad aktuálně zakoupíte za 12 390 Kč včetně odbaveného zavazadla. K dispozici je celá řada termínů od dubna až do prosince. Čeká vás příjemný let s jedním přestupem v Abú Dhabí (Spojené Arabské Emiráty). Seychely vás pak oslní nádhernými plážemi s ohromnými žulovými balvany, průzračnou vodou i zelenou přírodou. Tento tip je na individuální turistiku, dovolenou na Seychelách přes cestovní kanceláře naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Seychelské letiště je sice aktuálně otevřené pro běžný komerční provoz, vstup občanům ČR ale zatím není umožněn. Jistější je proto koupit letenky na druhou polovinu roku. Nikdo vám nyní 100% neřekne, jak to bude vypadat dál, věříme ale, že s očkováním bude docházet k rozvolňování.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte žádné zkušenosti, přečtěte si tento podrobný návod: Jak na individuální turistiku >>. 

 

Před cestou za hranice EU se určitě nezapomeňte pojistit. Za den zaplatíte pár korun a vyhnete se nutnosti platit mnohdy extrémně vysoké sumy za případné lékařské ošetření. Přehledné online srovnání dostupných cestovních pojištění naleznete zde >>.

 

Odlet je z velmi dobře dostupné Vídně.  Na vídeňské letiště se nyní můžete dopravit bez nutnosti předkládat test či podstupovat karanténu (platí i pro cestu zpět do ČR, podmínkou je vyhnout se zbytečným zastávkám a zamířit ihned do své vlasti).

 

I když je cena letenek výhodná, k finální částce nezapomeňte připočítat náklady za výše zmíněné cestovní pojištění, transfery, ubytování a jídlo. Doporučovali bychom vám nezůstávat pouze na hlavním ostrově, ale na pár dní zamířit na ostrůvek Praslin či ještě menší La Digue. Je třeba počítat s vyšší cenou za lodní transfer i s vyššími cenami za ubytování, stojí to ale za to.

 

Ubytování rezervujte přes Booking. Využít můžete i asijskou obdobu Bookingu, a to portál Agoda. Alternativně můžete využít tuto naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň–Mahe Island (Seychely)–Vídeň za 12 390 Kč můžete zarezervovat v přehledném kalendáři termínů zde >>

 

letenky mahé island Etihad
Letenky z Vídně na Sechely, termíny od dubna do prosince
Seychely z Vídně i o letních prázdninách za 12 390 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!