Letenky na exotické Seychely jsme tu naposledy měli před rokem. Pokud byste tento ráj na zemi chtěli navštívit v tomto roce, akční letenky u aerolinky Etihad aktuálně zakoupíte za 12 390 Kč včetně odbaveného zavazadla. K dispozici je celá řada termínů od dubna až do prosince. Čeká vás příjemný let s jedním přestupem v Abú Dhabí (Spojené Arabské Emiráty). Seychely vás pak oslní nádhernými plážemi s ohromnými žulovými balvany, průzračnou vodou i zelenou přírodou. Tento tip je na individuální turistiku, dovolenou na Seychelách přes cestovní kanceláře naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Seychelské letiště je sice aktuálně otevřené pro běžný komerční provoz, vstup občanům ČR ale zatím není umožněn. Jistější je proto koupit letenky na druhou polovinu roku. Nikdo vám nyní 100% neřekne, jak to bude vypadat dál, věříme ale, že s očkováním bude docházet k rozvolňování.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte žádné zkušenosti, přečtěte si tento podrobný návod: Jak na individuální turistiku >>. 

 

Před cestou za hranice EU se určitě nezapomeňte pojistit. Za den zaplatíte pár korun a vyhnete se nutnosti platit mnohdy extrémně vysoké sumy za případné lékařské ošetření. Přehledné online srovnání dostupných cestovních pojištění naleznete zde >>.

 

Odlet je z velmi dobře dostupné Vídně.  Na vídeňské letiště se nyní můžete dopravit bez nutnosti předkládat test či podstupovat karanténu (platí i pro cestu zpět do ČR, podmínkou je vyhnout se zbytečným zastávkám a zamířit ihned do své vlasti).

 

I když je cena letenek výhodná, k finální částce nezapomeňte připočítat náklady za výše zmíněné cestovní pojištění, transfery, ubytování a jídlo. Doporučovali bychom vám nezůstávat pouze na hlavním ostrově, ale na pár dní zamířit na ostrůvek Praslin či ještě menší La Digue. Je třeba počítat s vyšší cenou za lodní transfer i s vyššími cenami za ubytování, stojí to ale za to.

 

Ubytování rezervujte přes Booking. Využít můžete i asijskou obdobu Bookingu, a to portál Agoda. Alternativně můžete využít tuto naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes Airbnb. 

 

 

Letenky Vídeň–Mahe Island (Seychely)–Vídeň za 12 390 Kč můžete zarezervovat v přehledném kalendáři termínů zde >>

 

letenky mahé island Etihad
Letenky z Vídně na Sechely, termíny od dubna do prosince
Seychely z Vídně i o letních prázdninách za 12 390 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!