Chcete zažít exotickou dovolenou snů a rádi byste si pobyt sestavili přesně podle sebe? Pak pro vás máme horkou nabídku na akční letenky na Seychely s odletem z Vídně nebo Mnichova. V letních a podzimních měsících pořídíte zpáteční let od neuvěřitelných 9 990Kč. Neváhejte, protože termíny do tohoto ráje na zemi mizí bleskovou rychlostí.

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující je povinen absolvovat RT-PCR test na Covid-19, který nebude starší než 72 hodin a výsledek bude v anglickém nebo francouzském jazyce. Dále je nutné vyplnit tento formulář. Cestující je rovněž povinen předložit potvrzení o ubytování na celou dobu pobytu. Na cestující, kteří jsou očkování, nebo nemoc prodělali se nevztahují žádné výjimky. Podrobné informace naleznete na stránkách Velvyslanectví České republiky.

TIP PRO VÁS: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti,  sepsali jsme pro vás článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady, a to například letištní transfery a ubytování,  stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde

Poslední akční letenky za 9990Kč na trase Vídeň – Mahe Island (Seychely) koupíte zde >>. Dražší letenky z Vídně za 13 790 Kč rezervujte zde>>. Letenky za super cenu 10 490 Kč z Mnichova pořídíte zde >>.

Seychely z Vídně či Mnichova o letních prázdninách od 9990 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!