Chcete zažít tu pravou exotiku se vším všudy? Pak využijte akčních letenek letecké společnosti SWISS a vydejte se objevit krásy Seychel. Za skvělých 13 790 Kč nyní zakoupíte zpáteční letenku z Prahy, a to v termínech od listopadu do dubna příštího roku. Místa se však rychle plní, proto s rezervací rozhodně neotálejte. Veškeré zájezdy na Seychely s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: V případě, že nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >> 

 

K ceně letenek nezapomeňte připočítat zbylé náklady na transfer z/na letiště, stravování či ubytování. V žádném případě však nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. V případě jakéhokoli úrazu či problému byste museli vše platit k vlastní kapsy, a to opravdu draho. 

 

I přes to, že cena letenky je výhodná, zbylé náklady s finální cenou poměrně výrazně pohnou. Doporučujeme tedy nezůstávat na hlavním ostrově celou dobu, ale vyrazit i na okolní, jako například Praslin či La Digue, který je opravdovým rájem na zemi. Počítejte tedy i s vyššími lodními transfery mezi ostrovy. 

 

Ubytování vyřešte klasicky přes Booking nebo Agodu. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

 

Letenky Praha – Mahe Island – Praha můžete zarezervovat v tomto kalendáři termínů >> 

 

Akční letenky na Seychely
Seychely z Prahy za 13 790 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!