Sardinie

Jestliže spřádáte plány na poslední zářijový týden a rádi byste tento čas využili k návštěvě krásných pláží, ale i okouzlujících hor, určitě by vám neměly uniknout akční letenky společnosti Ryanair na Sardinii. Ty aktuálně zakoupíte s odletem z Vídně za skvělých 530 Kč, a to s příletem do města Alghero. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy na Sardinii s cestovní kanceláří naleznete zde. Aby vám na Sardinii nic neuniklo, načerpejte inspiraci na výlety v našem podrobném průvodci zdarma. 

INFO KE KORONAVIRU: I při cestě na Sardinii je třeba vyplnit online formulář, a to nejpozději 48 hodin před odletem. Podrobnosti, jak při vyplňování postupovat zjistíte zde. Příletu do Vídně se obávat nemusíte, Rakousko má Itálii na seznamu málo rizikových zemí. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

 

Odlet je z velmi dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dopravíte se společností Regiojet nebo Flixbus. 

 

K ceně letenek nezapomeňte připočítat i zbylé náklady na dovolenou, a to například letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. 

 

Ubytování si lze zařídit klasicky přes Booking, s ohledem na aktuální situaci však doporučujeme hledat nabídky s možností bezplatného storna. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň – Aghero – Vídeň v termínu 23. – 30. září můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

Akční letenky na Sardinii z Vídně
Sardinie z Vídně za 530 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!