Pokud stejně jako my doufáte a věříte, že o letních prázdninách bude možná dovolená u moře, už nyní si za slušnou cenu můžete rezervovat letenky na nádhernou Sardinii. Jejich cena na námi vybraný  srpnový termín činí cca 1 760 Kč. Pokud by vám datum nevyhovovalo nebo už letenky byly fuč (za nejnižší cenu je jich aktuálně skutečně jen pár), dají se najít i další termíny dražší jen o 7 eur. Před cestou nahlédněte do našeho průvodce po Sardinii. Jedná se o tip na individuální cestování, veškeré zájezdy na Sardinii s CK případně naleznete zde

 

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně pro vstup do Itálie potřebujete negativní PCR či antigenní test, pro návrat do vlasti je Itálie řazená mezi červené státy a také se proto neobejdete bez testu. Léto ale daleko, podmínky vstupu se mohou upravit. Sledujte tedy aktuální informace dostupné na webu ministerstva.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme nahlédnout do návodu na individuální cestování >>.

 

Pro cesty po EU sice cestovní pojištění není nezbytně nutné, i vzhledem k situaci s koronavirem ho ale určitě doporučujeme vyřídit. Online srovnání všech dostupných cestovních pojištění proto naleznete zde >>.

 

Odlet a přílet bude z velmi dobře dostupné Vídně. Tam se nejlépe dostanete autobusy Regiojet nebo Flixbus.

 

Před nákupem letenek jako už klasicky nezapomeňte na celkovou kalkulaci dovolené. Započítejte ubytování, stravování, cestu z/na letiště i transfery po Sardinii. Pokud ostrov plánujete pořádně procestovat (což vřele doporučujeme), ideální volbou bude pronájem auta na Rentalcars.

 

Všechny volné hotely na Sardinii naleznete zde. Alternativou je registrace přes tento odkaz a následně využití slevy na vaše první ubytování rezervované přes web Airbnb. Pozor, vzhledem k situaci raději rezervujte ubytování s možností bezplatného storna, případně s rezervací ještě počkejte.

 

 

Letenky na trase Vídeň–Sardinie (Alghero)–Vídeň například na termín 22. až 29. srpna (neděle až neděle) zakoupíte na stránkách Ryanair. Druhou možností je letenky pořídit u ověřeného českého prodejce, cena sice bude lehce vyšší kvůli jejich provizi, ale celý nákup proběhne v češtině, získáte podporu v češtině a pár korunami podpoříte provoz tohoto webu.

 

letenky v rspnu na Sardinii, ryanair
Letenky z Vídně do Alghera (Sardinie), Ryanair
Sardinie z Vídně o letních prázdninách od 1760 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!