Sardinie nabídne jedny z nejkrásnějších pláží v celé Evropě. Kromě nich se pyšní například i neposkvrněnou přírodou či výbornou kuchyní. Pokud tedy pomalu začínáte plánovat, jak strávíte letošní letní prázdniny, volbou tohoto italského ostrova neuděláte chybu. Pročtěte si našeho podrobného online průvodce po Sardinii a načerpejte inspiraci. U aerolinky Volotea aktuálně zakoupíte akční zpáteční letenky za 2 230 Kč, a to na prázdninový termín. Odlétat přitom budete z Prahy, není tedy nutné cestovat na zahraniční letiště v Německu či Rakousku. Toto je tip na individuální turistiku, veškeré zájezdy na Sardinii s cestovními kancelářemi případně naleznete zde

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme nahlédnout do tohoto podrobného návodu >>.

 

Pro cesty po EU není cestovní pojištění nezbytně nutné a případně si vystačíte pouze s kartičkou pojištěnce. V takovém případě se vás ale může týkat spoluúčast. Pokud tedy chcete mít absolutní jistotu, že za případné ošetření lékařem opravdu nic nezaplatíte, online srovnání dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet je z parádně dostupné Prahy, i přesto před nákupem letenek nezapomeňte na celkovou kalkulaci výletu. Započítejte cestu z/na letiště, ubytování a stravu. Všema deseti doporučujeme pronájem auta, komfortně tak procestujete celou Sardinii a neminete ani jedno významné místo. Pro dopravu po ostrově můžete využít i místní autobusy, nezavezou vás ale úplně všude.

 

Všechna volná ubytování na Sardinii naleznete zde. Nabízí se také možnost využít tuto naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. Rezervaci ubytování doporučujeme nenechávat na poslední chvíli, přeci jen se jedná o období letních prázdnin. Čím dříve to tedy budete řešit, tím větší výběr budete mít.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha–Sardinie (Cagliari)–Praha na termín 12. až 16. července (neděle až čtvrtek) zakoupíte na stránkách VoloteaAlternativně můžete letenky koupit u českého prodejce, cena je sice o něco vyšší, ale vy díky tomu získáte podporu v češtině a pár korunami podpoříte provoz tohoto webu.

 

Sardinie, Cagliari akční letenky letní prázdniny 2020
Letenky na Sardinii z Prahy přes letní prázdniny
Sardinie z Prahy o letních prázdninách za 2230 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!