Máte začátkem června volno a přemýšlíte kam vyrazit? Inspirujte se naším dnešním tipem a navštivte krásnou Sardinii. V nabídce cestovní kanceláře se objevil zájezd do letoviska Santa Teresa Gallura za cenu 15 490 Kč. Cena zahrnuje zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery v místě, ubytování a stravování all inclusive. Hotel se nachází nedaleko písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, na které můžete zdarma využívat lehátka a slunečníky. Alternativně si můžete připlatit a ubytovat se ve 4* skvěle hodnoceném hotelu Casteldoria Mare. Ten je nabízen za cenu 16 980 Kč. Před cestou určitě nakoukněte do našeho online průvodce Sardinií, kde najdete informace o ostrově a tipy na výlety. 

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující, mířící do Itálie, se nově musí prokázat platným EU Certifikátem v papírové, nebo digitální podobě, který bude obsahovat potvrzení o dokončeném očkování, prodělání nemoci, nebo negativním výsledku na koronavirus. V případě PCR testu nesmí být starší jak 72 hodin, antigenní test pouze 48 hodin. Od 1.5. není nutné vyplňovat žádný příjezdový formulář. Podrobné podmínky se dozvíte na stránkách ministerstva.

Dovolenou v hotelu Marmorata Village v termínu 5.6. – 12.6. 2022 můžete rezervovat zde >> (recenze hotelu pak najdete zde>>)

Sardinie z Prahy na 8 dní s ALL INCLUSIVE za 15490 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *