Naplánujte si podzimní výlet a navštivte italskou Sardinii! V nabídce nízkonákladové společnosti Ryanair se objevily akční letenky za 980 Kč (letenka tam i zpět). Letenky na trase Bratislava – Alghero – Bratislava pořídíte za tuto cenu v termínu 11.10. – 20.10. 2022. Sardinie vás okouzlí svými krásnými plážemi, malebnými městy a přírodou. Před cestou se nezapomeňte inspirovat v našem podrobném průvodci ostrovem, kde najdete tipy pro váš itinerář. Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás, můžete Sardinii navštívit i v rámci organizovaného zájezdu. Nabídku zájezdů od CK si můžete prohlédnout zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Itálie je turistům otevřena bez omezení. Není potřeba dokládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příletový formulář.

<

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním,  ale chcete jej vyzkoušet, sepsali jsme pro vás tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Máte-li v plánu cestování po ostrově, doporučujeme  zapůjčit také vlastní automobil. 

Hotely na Sardinii rezervujte přes stránky Booking.

Letenky na trase Bratislava – Alghero – Bratislava v termínu 11.10. – 20.10. 2022 můžete rezervovat zde >> 

 

Sardinie z Bratislavy za 980 Kč (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!