Náš další dnešní tip potěší zejména cestovatele, kteří rádi cestují na vlastní pěst. V nabídce letecké společnosti Ryanair se objevily akční letenky z Bratislavy na italský ostrov Sardinie. Zpáteční letenky v termínu 23.9. – 30.9. 2021 můžete rezervovat na stránkách letecké společnosti Ryanair. Před cestou nezapomeňte nahlédnout do našeho online průvodce ostrovem, ve kterém naleznete spoustu tipů a zajímavých míst. Pokud raději dáváte přednost organizovaným zájezdům a cestování na vlastní pěst není to pravé pro vás, zájezdy najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí před vstupem do Itálie vyplnit online formulář.  Cestující se musí prokázat potvrzením o negativním  PCR testu nebo antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo certifikátem o úplném očkování (od poslední dávky muselo uběhnout 14 dní) nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19 v uplynulých 6 měsících. 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním,  ale chcete jej vyzkoušet, sepsali jsme pro vás tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Máte-li v plánu cestování po ostrově, doporučujeme  zapůjčit také vlastní automobil. 

Hotely můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Bratislava –Alghero – Bratislava v termínu 23.9. – 30.9. 2021 můžete zakoupit na stránkách letecké společnosti Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit u ověřeného českého prodejce, kde bude sice cena o malinko vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině . 

Sardinie z Bratislavy za 520 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!