Rádi byste na poslední chvíli vyrazili někam k moři, ale místo kompletních balíčků od cestovní kanceláře si raději celou dovolenou naplánujete sami? Pak vám jistě udělá radost tento akční tip. Již za dva dny se můžete vydat na Sardínii. Tento italský ostrov je právem nazýván perlou či smaragdovým klenotem Středomoří. Na své si zde přijdou jak milovníci pláží a přírody, tak i obdivovatelé historie. Na nic tedy nečekejte a vydejte se v termínu 7.10. – 14.10.2021 prozkoumat krásy tohoto ostrova. Zpáteční letenky s odletem z Bratislavy pořídíte za 520 Kč. Na Sardinii se i v podzimních měsících můžete těšit z příjemných teplot, které přímo vybízejí k poznávání přírodních i turistických atrakcí. Před cestou nezapomeňte navštívit našeho online průvodce ostrovem, ve kterém naleznete spoustu tipů a zajímavých míst. Pokud  přece jen dáváte přednost organizované turistice, přehled dostupných zájezdů s podporou cestovní kanceláře najdete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí před vstupem do Itálie vyplnit online formulář.  Cestující se musí prokázat EU Certifikátem –  potvrzením o negativním  PCR testu nebo antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo certifikátem o úplném očkování (od poslední dávky muselo uběhnout 14 dní) nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19 v uplynulých 6 měsících. Výjimku mají děti do 6 let. 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním,  ale chcete jej vyzkoušet, sepsali jsme pro vás tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Máte-li v plánu cestování po ostrově, doporučujeme  zapůjčit také vlastní automobil. 

Hotely můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Bratislava–Alghero–Bratislava na termín 7. až 14. června 2021 zakoupíte na stránkách RyanairAlternativně můžete letenky pořídit u ověřeného českého prodejce, cena je lehce vyšší kvůli jejich provizi, ale vy díky tomu nakoupíte v češtině, získáte podporu v češtině a pár korunami podpoříte provoz tohoto webu.

Sardínie z Bratislavy za 520 Kč (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *