Sardinie je sázkou na jistotu. Nabídne vám krásné pláže, nedotčenou přírodu i široké možnosti k výletům. Zpáteční letenky s odletem z Bratislavy vás aktuálně vyjdou na 1 780 Kč, na cestu se vydáte ke konci letních prázdnin. Nahlédněte do našeho podrobného průvodce po Sardinii a načerpejte inspiraci. Toto je tip na individuální turistiku, veškeré zájezdy na Sardinii s cestovními kancelářemi případně naleznete zde

 

INFO KE KORONAVIRU: Itálie sice patří mezi koronavirem nejvýrazněji postižené země v Evropě, Sardinii ale epidemie příliš nezasáhla. Trajekty i letadla fungují, do 2. června je sice nutné vyplnění zvláštního formuláře pro příjezd a odjezd z ostrova, očekává se ale další uvolnění a ještě výraznější návrat k normálu.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa. Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute, proto začínáme přidávat tyto first minute tipy na termíny od července.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte žádné zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Pro krátké cesty po EU není cestovní pojištění nezbytně nutné a vystačíte si i s kartičkou pojištěnce, vždy ale raději doporučujeme pojištění sjednat. Online srovnání cestovních pojištění naleznete zde >>.

 

Odlet je z dobře dostupné Bratislavy, kam se nejlépe dopravíte se společnostmi Regiojet a Flixbus. Průvodce Bratislavou s popisem cesty na letiště pak naleznete zde >>.

 

Před nákupem letenek nezapomeňte provést celkovou kalkulaci výletu, započítejte cestu z/ na letiště, ubytování a stravu. Výbornou volbou je pronájem auta, budete tak mít možnost komfortně procestovat celou Sardinii. Spoléhat se můžete i na autobusy, nezavezou vás ale všude plus můžete mít problém s nízkou frekvencí spojů.

 

Všechna volná ubytování na daný termín naleznete zde. Nabízí se také možnost využít tuto naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. Vzhledem k aktuální situaci rezervujte ubytování s možností bezplatného storna.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Bratislava–Sardinie (Alghero)–Bratislava na termín 29. srpna až 1. září (sobota až úterý) zakupte přímo na stránkách RyanairAlternativně můžete letenky koupit u spolehlivého českého prodejce, cena je sice o něco vyšší, ale vy díky tomu získáte podporu v češtině a pár korunami podpoříte provoz tohoto webu.

 

letenky na Sardinii Ryanair
Levné letenky z Bratislavy na Sardinii
Sardinie z Bratislavy o letních prázdninách za 1780 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!