Před pár dny jsme upozorňovali na akční letenky na Sardinii. Dané letenky nyní ještě o pár set korun zlevnily, momentálně vyjdou na 1 530 Kč. Na cestu se vydáte na konci srpna, na nádherné Sardinii pak strávíte dny od soboty do úterý. Inspiraci na cestu najdete v našem podrobném průvodci po Sardinii. Toto je tip na individuální turistiku, veškeré zájezdy na Sardinii s cestovními kancelářemi případně naleznete zde

 

INFO KE KORONAVIRU: Itálie 3. června otevřela své hranice pro turisty z EU, nečeká vás ani 14denní karanténa. Při návrat do ČR pak od 15. června není nutné předkládat negativní test nebo podtupovat karanténu.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa. Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute, proto začínáme přidávat tyto first minute tipy na termíny od července.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou nemáte žádné zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod s celou řadou rad >>.

 

Pro krátké cesty po EU není cestovní pojištění nezbytně nutné. Pokud ale chcete mít absolutní jistotu, že za případné ošetření lékařem opravdu nic nezaplatíte, online srovnání dostupných cestovních pojištění naleznete zde >>.

 

Odlet je z dobře dostupné Bratislavy, kam vás dopraví společnosti Regiojet/Student Agency a Flixbus. Průvodce Bratislavou s popisem cesty na letiště pak naleznete zde >>.

 

Před nákupem letenek nezapomeňte na celkovou kalkulaci výletu, započítejte cestu z/ na letiště, ubytování a stravu. Pokud chcete projet celý ostrov křížem krážem, ideální volbou bude pronájem auta.

 

Všechna volná ubytování naleznete zde. Nabízí se také možnost využít tuto naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. Vzhledem k aktuální situaci rezervujte ubytování s možností bezplatného storna.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Bratislava–Sardinie (Alghero)–Bratislava na termín 29. srpna až 1. září (sobota až úterý) zakupte přímo na stránkách RyanairAlternativně můžete letenky koupit u spolehlivého českého prodejce, cena je sice o něco vyšší, ale vy díky tomu získáte zákaznickou podporu v češtině a pár korunami podpoříte provoz tohoto webu.

 

letenky Mallorca srpen
Levné letenky z Bratislavy na Sardinii srpen
Sardinie z Bratislavy o letních prázdninách za 1530 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!