Preferujete dovolenou, kterou si celou naplánujete podle sebe a rádi byste se v létě vydali na Sardinii? Pak by se vám mohl líbit tento akční tip, díky kterému můžete pořídit letenky na trase Bratislava – Alghero za cenu 1 530 Kč. Vydejte se prozkoumat krásy tohoto smaragdového ostrova na vlastní oči. Tipy na výlety najdete v našem online průvodci Sardinií zdarma. Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás, nabídku cestovních kanceláří si můžete prohlédnout zde.

INFO KE KORONAVIRU: Od 1.6. 2022 Itálie nevyžaduje ke vstupu žádný doklad o bezinfekčnosti, cestovat sem můžete bez omezení, jako před pandemií.

<

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním,  ale chcete jej vyzkoušet, sepsali jsme pro vás tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Máte-li v plánu cestování po ostrově, doporučujeme  zapůjčit také vlastní automobil. 

Hotely na Sardinii rezervujte přes stránky Booking.

Letenky na trase Bratislava – Alghero – Bratislava můžete zakoupit skrze stránky leteckého dopravce Ryanair>>

Sardinie z Bratislavy o letních prázdninách za 1530 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!