V minulých dnech jsme upozorňovali na letenky na Sardinii za dobrou cenu. Nyní se objevil další srpnový termín, který je ještě o něco levnější. Zpáteční letenky s odletem z Bratislavy vás tak momentálně vyjdou na 1 400 Kč. Na cestu se vydáte v sobotu, návrat je plánován na úterý. Inspiraci na cestu včetně tipů na výlety najdete v našem průvodci po Sardinii. Toto je tip na individuální turistiku, veškeré zájezdy na Sardinii s cestovními kancelářemi naleznete zde

 

INFO KE KORONAVIRU: Itálie 3. června otevřela své hranice pro turisty z EU, nečeká vás ani 14denní karanténa. Při návrat do ČR pak od 15. června není nutné předkládat negativní test nebo podstupovat karanténu.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa. Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute, proto začínáme přidávat tyto first minute tipy na termíny od července.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou nemáte zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Pro krátké cesty po EU není cestovní pojištění nezbytně nutné a je možné si vystačit s modrou kartičkou pojištěnce. Vyřízením cestovního pojištění ale rozhodně nic neztratíte, navíc budete mít jistou opravdu bezplatného ošetření. Online srovnání dostupných cestovních pojištění naleznete zde >>.

 

Odlet je z dobře dostupné Bratislavy, kam vás dopraví společnosti Regiojet/Student Agency a Flixbus. Průvodce Bratislavou s popisem cesty na letiště pak naleznete zde >>.

 

Před nákupem letenek nezapomeňte spočítat hrubý odhad výdajů na celou dovolenou. Započítejte cestu z/ na letiště, výše zmíněné cestovní pojištění, ubytování a stravu. Pokud ze Sardinie chcete poznat maximum, ideální volbou bude pronájem auta. Spoléhat se můžete i na autobusy, nezavezou vás ale všude.

 

Všechna volná ubytování naleznete zde. Nabízí se také možnost využít tuto naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. Vzhledem k aktuální situaci rezervujte ubytování s možností bezplatného storna.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Bratislava–Sardinie (Alghero)–Bratislava na termín 22. až 25. srpna (sobota až úterý) zakupte přímo na stránkách RyanairAlternativně můžete letenky koupit u spolehlivého českého prodejce, cena je sice o něco vyšší, ale vy tak podporu v češtině a pár korunami podpoříte chod tohoto webu.

 

letenky Sardinie Ryanair
Levné lLetenky na Sardinii srpnový prodloužený víkend
Sardinie z Bratislavy o letních prázdninách na prodloužený víkend za 1400 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!