Letenek z Vídně do Olbie za 1280Kč můžete využít k levné dovolené na Sardínii. Já je pro názornost spojil s výborně hodnoceným přímo v Olbii, ale můžete samozřejmě zamířit i jinam a ostrov si procestovat. Sardínie je nádherná a nabídne jak krásné pláže, tak spoustu příležitostí k výletům. Cestopisy ze Sardínie našich čtenářů naleznete zde, našeho průvodce “Jak levně na Sardínii” pak zde.  Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Sardínii přes cestovní kanceláře naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Na Sardínii nepotřebujete cestovní pas, vystačíte si s občanským průkazem. Stejně tak žádné očkování není potřeba. Jde o bezpečnou destinaci, doporučil bych ji i na výlet s dětmi.

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci výletu, tedy i ubytování. Velmi doporučuji pronájem auta, bez něho se na ta nejkrásnější místa jen stěží dostanete. Řízení se nebojte ani pokud jste sváteční řidič, cesty jsou kvalitní, provoz mírný a pravidla se celkem dodržují :).

 

 

Letenky zarezervujte na stránkách dopravce Vueling.com v termínu 7. – 14. října

 

Levné letenky z Vídně na Sardínii
Levné letenky z Vídně na Sardínii

 

 

Za nejnižší cenu máte v ceně příruční zavazadlo, odbavené je za příplatek. Nicméně je to zcela zbytečné. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu, naleznete zde >>

 

Všechna ubytování na Sardínii v tento datum, naleznete zde. Alternativně můžete využít naší slevu 725Kč na první ubytování a zvolit Airbnb. Já pro názornost zvolil toto ubytování, je za rozumnou cenu a skvěle hodnoceno. Vyberte si samozřejmě dle svých preferencí, jen vždy dejte pozor na konečnou cenu. Někde jsou zvlášt uvedeny poplatky za elektřinu, úklid, prádlo atd. Vždy je to ale v detailu ubytování uvedeno. 

 

 

 

 

Sardínie z Vídně na 8 dní do výborně hodnoceného ubytování za 4280Kč (dítě pouze za 1280Kč)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!