Právě zlevněných letenek z Prahy můžete využít k návštěvě Sardínie. Ta je dle mého jednou z nejlepších voleb, kam se v Evropě vydat a i můj osobní favorit :). Nabízí jedny z nejkrásnějších pláží, spoustu příležitostí k výletům a přitom v porovnání s ostatními ostrovy stojí trochu stranou masového turismu. Cestopisy ze Sardínie našich čtenářů naleznete zde, našeho průvodce “Jak levně na Sardínii” pak zde.  Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Sardínii přes cestovní kanceláře naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Na Sardínii nepotřebujete cestovní pas, vystačíte si s občanským průkazem. Stejně tak žádné očkování není potřeba. Jde o bezpečnou destinaci, doporučil bych ji i na výlet s dětmi.

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci výletu, tedy i ubytování. Velmi doporučuji pronájem auta, bez něho se na ta nejkrásnější místa jen stěží dostanete. Řízení se nebojte ani pokud jste sváteční řidič, cesty jsou kvalitní, provoz mírný a pravidla se celkem dodržují :).

 

Všechna ubytování na Sardínii v tento datum, naleznete zde. Alternativně můžete využít naší slevu 750Kč na první ubytování a zvolit Airbnb.

 

 

Letenky za 2490Kč můžete zarezervovat zde >>

(cena na náhledu je za 2 osoby)

 

Levné letenky na Sardínii z Prahy
Levné letenky na Sardínii z Prahy
Sardínie z Prahy za 2490Kč (letenky tam i zpět, vč. odbaveného zavazadla)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!