Hned do několika oblíbených prázdninových destinací se za skvělou cenu můžete podívat díky akčním letenkám eTravel. Vyhraje to u vás Sardinie s plážemi na styl Karibiku, Kypr s množstvím památek, pohádkově krásná Kefalonie nebo oblíbený Zakynthos? Ať už vyberete jakkoliv, dobrou zprávou je, že odlet je vždy z Prahy, poletíte přímým letem a kromě příručního s sebou můžete mít i odbavené zavazadlo. Jedná se o tip na individuální turistiku, veškeré zájezdy přes cestovní kanceláře případně naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Do žádné z těchto destinací nepotřebujete cestovní pas, vystačíte si s občanským průkazem. Doporučujeme však nezapomenout na cestovní pojištění, jehož přehledné srovnání naleznete zde >>.

 

Před nákupem letenek nezapomeňte udělat přibližnou kalkulaci celé dovolené, započtěte náklady na ubytování, transfer z/na letiště i stravování. Pokud destinace plánujete pořádně prozkoumat, vyplatí se pronájem auta. Na autobusy je možné se spoléhat snad jen na Kypru, naopak na Sardinii se na ta nejkrásnější místa bez auta dostanete poměrně těžko.

 

Ubytování vyhledávejte na Bookingu. Další možností je pak využití naší slevy na vaše první ubytování  rezervované přes stránky Airbnb, kde seženete ubytování od soukromníků často za výrazně nižší ceny než klasické hotely.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde

 

Letenky na Sardinii, Kypr, Kefalonii nebo Zakynthos můžete zarezervovat zde >>

 

Letenky Sardinie, Kypr, Kefalonie, Zakynthos
Letenky Sardinie, Kypr, Kefalonie, Zakynthos
Sardinie, Kypr, Kefalonie či Zakynthos přímým letem z Prahy za 1990 Kč! (letenky tam i zpět, včetně zavazadla)
Štítky:                

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!