Právě se snížila cena letenek na trase BratislavaAlghero (Sardinie). Využijte toho a naplánujte si dovolenou na tomto nádherném italském ostrově! Na Sardinii si přitom každý najde to své: můžou to být krásné pláže, nedotčená příroda nebo třeba široká možnost výletů. Inspirujte se cestopisy našich čtenářů nebo si pročtěte našeho podrobného průvodce “Jak levně na Sardínii”. Toto je tip na individuální turistiku, veškeré zájezdy na Sardinii s cestovními kancelářemi případně naleznete zde

 

 

Tip pro vás: Pokud dosud nemáte s individuální turistikou zatím žádné zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Odlet je z dobře dostupné Bratislavy, kam se nejlépe dopravíte s Eurolines nebo Regiojet/Student Agency. Průvodce Bratislavou pak naleznete zde >>.

 

Pro cesty na Sardinii nepotřebujete cestovní pas, stačí občanský průkaz. Cestovní pojištění pro krátké cesty po Evropě rovněž není nezbytně nutné a vystačíte si s kartičkou pojištěnce. Pokud ale chcete mít absolutní klid, přehledné online srovnání cestovních pojištění naleznete zde.

 

Před nákupem letenek nezapomeňte provést celkovou kalkulaci výletu, započítejte i cestu z/ na letiště, ubytování a stravu. Doporučujeme pronájem auta, díky němuž komfortně procestujete celou Sardinii a neminete ani jedno významné místo.

 

Všechna volná ubytování na Sardinii naleznete zde. Nabízí se také možnost využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Slevu až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb můžete využít zde
100 Kč zdarma na jízdné v Uber - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód m97mxb88ue
100 Kč zdarma na jízdné v Liftago Taxi - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód JIRI8795

 

Letenky Bratislava–Sardinie (Alghero)–Bratislava na termín 14. až 18. května (úterý až sobota) zakupte přímo na stránkách Ryanair.comAlternativně můžete letenky koupit u českého prodejce, cena je sice o něco vyšší, ale vy díky tomu získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte provoz tohoto webu.

 

Levné letenky Sardinie
Levné letenky Sardinie
Sardinie z Bratislavy za 980 Kč (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!