Pátráte po nejkrásnějších plážích Evropy? Velkou část těch TOP najdete na Sardinii. Na tento italský klenot se nyní můžete dopravit již za parádních 530 Kč, a to díky akční nabídce aerolinky Ryanair. Odlétat budete z dobře dostupné Bratislavy, na místě strávíte týden na začátku října. Budete tak mít dost času na odpočinek, ale také na aktivní poznávání krás ostrova. Před cestou nahlédněte do našeho podrobného průvodce po Sardinii a načerpejte inspiraci na zajímavá místa. Jedná se o tip na individuální cestování, veškeré zájezdy na Sardinii s CK případně naleznete zde

 

INFO KE KORONAVIRU: Minimálně 48 hodin před odletem musíte vyplnit a odeslat speciální online formulář. Podrobné informace k formuláři a jeho vyplnění naleznete ve článku Cestování do zahraničí Covid: Formuláře. Nadále doporučujeme sledovat situaci a případné změny.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme nahlédnout do tohoto podrobného návodu >>.

 

Pro cesty po EU sice cestovní pojištění není nezbytně nutné a vystačíte si s kartičkou pojištěnce. Pokud ale chcete mít jistotu, že za lékařské ošetření skutečně nebudete muset nic platit, online srovnání všech dostupných cestovních pojištění naleznete zde >>.

 

Odlet a přílet bude z dobře dostupné Bratislavy, kam se snadno dopravíte se společnostmi Regiojet či Flixbus. Na nádraží pak stačí přestoupit na linku MHD, která vás doveze až na letiště.

 

Před nákupem letenek nezapomeňte na celkovou kalkulaci dovolené. Započítejte ubytování, stravování, cestu z/na letiště i transfery po Sardinii. Pokud ostrov plánujete projet křížem krážem, ideální volbou bude pronájem auta. Podíváte se tak i na místa, na která se hromadnou dopravou nedostanete.

 

Všechny volné hotely na daný termín naleznete zde. Nabízí se také možnost registrace přes tento odkaz a následně využití slevy na vaše první ubytování rezervované přes web Airbnb.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase Bratislava–Sardinie (Alghero)–Bratislava na termín 3. až 10. října zakoupíte na stránkách RyanairAlternativně můžete letenky pořídit u ověřeného českého prodejce, cena je lehce vyšší kvůli jejich provizi, ale vy díky tomu nakoupíte v češtině, získáte podporu v češtině a pár korunami podpoříte provoz tohoto webu.

 

letenky alghero
Letenky z Bratislavy do Alghera, Ryanair
Sardinie z Bratislavy za 530 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!