Toužíte navštívit perlu řeckých ostrovů – Santorini, ale cena pobytů s cestovní kanceláří vás vždy odradila? S naším tipem získáte skvělý základ pro vaši vysněnou dovolenou. V nabídce nízkonákladové letecké společnosti Ryanair se objevily volné lety do Řecka a to za skvělou cenu od 660 Kč za zpáteční let. Letenky jsou z dobře dostupné Vídně a na Santorini si můžete užít pobyt v několika říjnových termínech. Pro náš tip jsme vybrali datum 5.10. – 14.10.2021, ale pokud by vám vyhovoval kratší pobyt, můžete za stejnou cenu vyrazit i o dva dny déle, nebo dokonce jen na 4 dny. Další nespornou výhodou jsou i ceny ubytování, které mimo sezónu dosahují svého minima. Před cestou určitě nahlédněte do našeho online průvodce Santorini, ve kterém najdete nejen tipy na výlety, ale i spoustu praktických informací.  Pokud si na individuální turistiku netroufáte, ale přesto byste Santorini rádi navštívili, můžete si vybrat z katalogu hotových zájezdů přes cestovní kancelář.

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem  vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenosti, ale chcete ho vyzkoušet,  sepsali jsme pro vás článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady spojené s cestou, a to například letištní transfery, dopravu na letiště ve Vídni, ubytování,  stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde. Pokud chcete po Santorini cestovat po vlastní ose, doporučujeme vám zapůjčit také automobil. 

Ubytování v Řecku můžete vyhledat na stránkách BookingPokud dáváte přednost ubytování v soukromí, hledejte na stránkách Airbnb. 

Letenky na trase Vídeň – Santorini – Vídeň v termínu 5.10. – 14.10.2021 můžete rezervovat na stránkách dopravce Ryanair. Alternativně můžete všechny letenky rezervovat u ověřeného českého prodejce, kde bude cena sice trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v českém jazyce a podpoříte tento web.

Santorini z Vídně za 660 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!