O řeckém klenotu Santorini jsme již dnes psali. Tento ostrov je proslulý unikátními, neobvykle zbarvenými plážemi a návštěvníkům nabízí velmi romantickou atmosféru. V tomto akčním tipu se s vámi podělíme nejen o akční letenky, ale rovnou vám dáme skvělý tip, kde se ubytovat. Celkový balíček letenek a ubytování ve výborně hodnoceném apartmánu Marousi Rooms, v termínu 7. – 14. 10. 2021, pořídíte za úžasných 2 700 Kč. Odlet je z dobře dostupné Vídně. Apartmány se nachází 100 metrů od pláže Perissa. Perissa je známa pro její černý lávový písek, který se zvolna noří do křišťálově čistých vln Středozemního moře. Před cestou určitě nahlédněte do našeho online průvodce Santorini, ve kterém najdete nejen tipy na výlety, ale i spoustu praktických informací.  Pokud si na individuální turistiku netroufáte, ale přesto byste Santorini rádi navštívili, můžete si vybrat z katalogu hotových zájezdů přes cestovní kancelář.

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Řecko uznává pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (ne test ze slin). 

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenosti, ale chcete ho vyzkoušet,  sepsali jsme pro vás článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady spojené s cestou, a to například letištní transfery, dopravu na letiště ve Vídni, ubytování,  stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde. Pokud chcete po Santorini cestovat po vlastní ose, doporučujeme vám zapůjčit také automobil. 

Pro inspiraci jsme pro vás vybrali toto výborně hodnocené ubytování. Kdyby vám však nabídka nepadla do oka, veškeré nabídky na daný termín naleznete zde. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte si ubytování přes Airbnb

Letenky na trase Vídeň – Santorini – Vídeň v termínu 7.10. – 14.10.2021 můžete rezervovat na stránkách dopravce Ryanair. Alternativně můžete všechny letenky rezervovat u ověřeného českého prodejce, kde bude cena sice trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v českém jazyce a podpoříte tento web.

 

 
Santorini z Vídně na 8 dní za 2700 Kč! (letenky i ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!