Nejromantičtější ze všech řeckých ostrovů? Nad odpovědí nemusíme dlouho přemýšlet: je to Santorini. Uvidíte, že až spatříte tamější kulisy, budete si připadat jako v ráji. A ten si budete užívat po celý týden. Cestovní kancelář vám za 13 990 Kč zajistí zpáteční letenky z Prahy, dopravu mezi letištěm a hotelem při cestě tam i zpět, služby českého delegáta a ubytování v klidné části letoviska Perissa. Menší komplex má příjemnou rodinou atmosféru, na pláž s černým pískem to budete mít jen 80 metrů. Santorini je nádherný ostrov, naše tipy na zajímavá místa najdete v online průvodci po Santorini.

 

INFO KE KORONAVIRU: Před cestou do Řecka je nutné vyplnit tento online formulář. Všichni cestující starší 12 let se navíc musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) NEBO potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) NEBO potvrzením o úplném očkování NEBO potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2–9 měsíců před návštěvou).

 

<

 

Dovolenou v hotelu Villa Limnes můžete zarezervovat zde >> (recenze pak naleznete zde. Hotel má skvělé hodnocení 4,3 z max. 5).

 

zájezd do řecka na santorini v srpnu 2021
Zájezd na Santorini (Řecko) na 8 dní v srpnu, hotel Villa Limnes, Travelportal
Santorini z Prahy na 8 dní za 13 990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!