Na jednom z nejromantičtějších míst světa můžete už za pár dní trávit svou letošní dovolenou. Zájezd od cestovní kanceláře aktuálně pořídíte za 10 990 Kč, daná částka zahrnuje zpáteční letenky s odletem z Prahy, dopravu z/na letiště na místě, služby českého delegáta, dobře hodnocené ubytování a stravování formou polopenze. Rodinný hotel leží jen 50 metrů od lávové pláže a vy na tomto kouzelném místě strávíte 8 dní. Tipy na cestu pak najdete v tomto podrobném průvodci po Santorini ZDARMA.

 

INFO KE KORONAVIRU: Na Santorini se opětovně létá od 1. července. Nejpozději 48 hodin před odletem musíte odeslat tento formulář. Další informace k formuláři a k jeho vyplnění naleznete v článku Cestování do zahraničí covid: Formuláře. Po příletu do Řecka navíc můžete být otestováni, výběr je náhodný.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa.

 

 

Dovolenou v hotelu Koralli můžete zarezervovat zde >> (recenze si můžete přečíst zde).

 

zájezd Santorini červenec
Zájezd na Santorini na 8 dní s polopenzí, červenec
Santorini z Prahy na 8 dní s polopenzí za 10 990 Kč! (přes CK)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *