Levných letenek z Vídně na Santorini za 1880Kč můžete využít k dovolené na tomto nejromantičtějším řeckém ostrově. Pokud k těmto letenkám přiřadíte skvěle hodnocené ubytování (8,8 z 10), vejdete se do částky 3950Kč za 8-denní pobyt. Ku prospěchu vám může být náš průvodce “Jak na Santorini levně“, jehož zakoupením přispějete i na tvorbu dalších průvodců. Tento tip je na individuální turistiku, všechny zájezdy na Santorini přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Vídně, kam se dostanete z Prahy nejlépe RegioJetem (dříve StudentAgency). Průvodce Vídní nalezenete zde >>

 

Před nákupem čehokoliv si nezapomeňte spočítat všechny náklady. V tomto případě půjde zejména o stravu a dopravu na místě a dopravu do/z Vídně. Na Santorini nepotřebujete pas, stačí občanský průkaz. Zvýšenou pozornost věnujte tomu, že přílet na Santorini je 5 minut po půlnoci. Je tedy nutné to vzít v potaz při plánování dopravy a hotelu. Poslední den je odlet v 1 hodinu ráno, proto je odlet v sobotu 20. (aby to někoho nezmátlo a nebral hotel na delší dobu, než je nutné).

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde. Skvěle vychází toto ubytování, ale recepci má jen do půlnoci. Před zaplacením se tedy domluvte na hotelu, zda to nebude problém. Často hotel vyjde klientům vstříc a bud na vás počkají, nebo někde nechají klíče. Případně vezměte nějaký hotel s 24 hodinovou recepcí.

 

Alternativně využijte naší slevu na první ubytování a ubytujte se přes Airbnb.

 

 

Letenky Vídeň – Santorini – Vídeň zarezervujte přímo na Ryanair.com na 13. – 21. října. Alternativně můžete letenky koupit u českého prodejce, cena je trochu vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Santorini z Vídně na 8 dní za 3950Kč (letenky + ubytování)
Štítky:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!