Zájezdy na nejromantičtější řecký ostrov Santorini jsou letos velmi drahé a jednou z cest, jak alespoň z části ušetřit, je individuální turistika. Z Vídně jsou právě dostupné letenky za 179€, což není zrovna málo, ale i tak dosáhnete úspory, pokud si dovolenou zařídíte sami. K dispozici je více termínů, já zvolil 10-denní. Užít si ale můžete i romantiku v prodlouženém víkendu :). Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Santorini přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

<

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Vídně, kam se dostanete z Prahy nejlépe StudentAgency, nebo Eurolines. Průvodce Vídní nalezenete zde >>

 

Před nákupem čehokoliv si nezapomeňte spočítat všechny náklady. V tomto případě půjde zejména o stravu a dopravu na místě a dopravu do/z Vídně. Na Santorini nepotřebujete pas, stačí občanský průkaz. V případě, že se rozhodnete pro romantický víkend, věnujte zvýšenou pozornost času odletu a příletu. Nevychází totiž moc šikovně a na Santorini tak budete mít v podstatě jen jen jeden celý den + večer (poslední den odlétáte ráno).

 

Letenky se letos pohybovaly i za nižší cenu, ale ted už se to nedá moc očekávat (i když stát se to samozřejmě může). Nejde vyloženě o akční cenu, ale i tak vás to vyjde levněji, než přes CK.

 

 

Letenky Vídeň – Santorini – Vídeň za 179€/159€ můžete zarezervovat zde  >>

 

 

 

V ceněně máte krom příručního i odbavené zavazadlo do 23kg.

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

 

Já pro názornost vybral Agios Antonios a to zejména pro nízkou cenu a zároveň dobré hodnocení.

 

 

 

 

 

Santorini z Vídně na 10 dní za 8700Kč (letenky + pobyt)
Štítky:            

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!