Velmi výhodných letenek od Laudamotion můžete využít k levné dovolené na Santorini (nejenom) po celé letní prázdniny. Já pro názornost zvolil 8-denní termín v červenci, ale zvolit si můžete i jiný, letenek je zatím dostatek. Pro některé čtenáře může být zajímavá i kratší dovolená sobota – úterý, pak se s letenkami a ubytováním vejdete do 3590Kč. Před nákupem letenek si ověřte i cenu ubytování a berte obojí najednou. Někdy jsou levné letenky, ale ubytování je již dražší. Nákup hotelu neodkládejte, jejich ceny s blížícím se termínem odletu velmi porostou. Tento tip je na individuální turistiku, všechny zájezdy na Santorini přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Vídně, kam se dostanete z Prahy nejlépe StudentAgency, nebo Eurolines. Průvodce Vídní nalezenete zde >>

 

Před nákupem čehokoliv si nezapomeňte spočítat všechny náklady. V tomto případě půjde zejména o stravu a dopravu na místě a dopravu do/z Vídně. Na Santorini nepotřebujete pas, stačí občanský průkaz. V případě, že se rozhodnete pro romantický víkend, věnujte zvýšenou pozornost času odletu a příletu.

 

Ověřte si dostupnost ubytování než koupíte letenky a kupujte obojí zároveň. Na názorný 8- denní termín naleznete všechny hotely zde, na prodloužený víkend pak zde. Já čistě pro názornost zvolil tento hotel na delší a tento na kratší termín, ale stejně jako u letenek si vyberte dle svých preferencí. 

 

Alternativně využijte naší slevu na první ubytování a ubytujte se přes Airbnb.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Letenky Vídeň – Santorini – Vídeň zarezervujte přímo na Ryanair.com. Já pro názornost zvolil 24. – 31. červenec a 14. – 17. červenec. Letenky jsou dostupné od 1620Kč, ale vždy si spočítejte cenu za letenky + ubytování. Na mnou vybraném termínu jsou letenky o pár Euro dražší, ale na ubytování ušetříte několik stovek.

 

Levné prázdninové letenky na Santorini
Levné prázdninové letenky na Santorini

 

 

Santorini o letních prázdninách z Vídně na 8 dní za 6650Kč (nebo na 4 dny v prodlouženém víkendu za 3590Kč)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!