Plánujete začátkem roku 2022 vyrazit do USA? Pokud jsou New York nebo San Francisco vašimi vysněnými destinacemi, určitě vás potěší tip na letenky za skvělou cenu. Zpáteční letenky z Vídně do San Francisca nebo New Yorku totiž můžete pořídit za cenu 8 290 Kč. Vybírat můžete hned z několika termínů od ledna do dubna 2022. Před cestou se inspirujte v našem průvodci New Yorkem, ve kterém se dozvíte, jaká místa během vašeho pobytu určitě navštívit. Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás, ale i tak byste rádi USA navštívili, zájezdy od cestovních kanceláří najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Před odletem určitě pozorně sledujte aktuální informace na stránkách Ministerstva zahraničních věcí, kde se dozvíte vše potřebné. Podmínky se často mění a nelze předvídat, jaká bude situace v době vaší cesty.  Aktuálně pro cesty USA platí tyto podmínky: Před odletem do USA musí všichni cestující mít spolu s potvrzením o očkování i negativní test, který nebude starší déle než jeden den. 

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním,  ale chcete jej vyzkoušet, sepsali jsme pro vás tento podrobný návod >> 

Před odletem nezapomeňte uzavřít cestovní pojištění. Přehledné online srovnání  naleznete na tomto odkazu >>. Před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat veškeré náklady na dovolenou, a to včetně cesty do Vídně. New York ani San Francisco nepatří mezi levné destinace, vyšší výdaje budete mít za ubytování, stravování i dopravu. Nezapomeňte, že pro vstup do USA je nutné vyřídit si vízum ESTA, což můžete učinit online zde.

Ubytování můžete vyhledat a rezervovat přes Booking, ale pokud upřednostňujete ubytování v soukromí, hledejte na stránkách Airbnb. 

Letenky na trase Vídeň – New York – Vídeň za 8 290 Kč v termínech od ledna do dubna 2022 rezervujte skrze stránky ověřeného českého prodejce.

Letenky na trase Vídeň – San Francisco – Vídeň můžete rezervovat za cenu 8 290 Kč v termínech od ledna do března 2022 na stránkách ověřeného českého prodejce. 

San Francisco nebo New York z Vídně za 8290 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!