Je vaším snem navštívit USA a do Vídně to nemáte daleko? V tom případě vás jistě potěší akční letenky, se kterými se můžete již během jara vydat za oceán! Zpáteční letenky z Vídně do San Francisca nebo New Yorku teď můžete sehnat za parádní cenu 7 490 Kč. Letenky do San Francisca jsou dostupné v několika málo termínech od konce února do první poloviny března. Jedná se o výbornou cenu, a tak s nákupem určitě neváhejte dlouho. Pokud je vaším snem New York, můžete si vybrat z termínů od března do začátku dubna. Před cestou se můžete inspirovat v našem online průvodci městem New York. Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás, zájezdy od cestovních kanceláří najdete zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Před odletem určitě pozorně sledujte aktuální informace na stránkách Ministerstva zahraničních věcí, kde se dozvíte vše potřebné.  Aktuálně pro cesty USA platí tyto podmínky: Před odletem do USA musí všichni cestující mít spolu s potvrzením o očkování i negativní test, který nebude starší déle než jeden den. 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním,  ale chcete jej vyzkoušet, sepsali jsme pro vás tento podrobný návod >> 

Před odletem nezapomeňte uzavřít cestovní pojištění. Přehledné online srovnání  naleznete na tomto odkazu >>. Před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat veškeré náklady na cestu, a to včetně letištních transferů, cesty do Vídně, ubytování a stravy. Nezapomeňte, že pro vstup do USA je nutné vyřídit si vízum ESTA, což můžete učinit online zde.

Ubytování můžete vyhledat a rezervovat přes Booking,

Letenky na trase Vídeň– New York – Vídeň můžete rezervovat skrze stránky ověřeného českého prodejce >>

Letenky na trase Vídeň– San Francisco – Vídeň můžete rezervovat skrze stránky ověřeného českého prodejce >>

San Francisco či New York z Vídně za 7490 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!