Paříž je město lásky, kouzel a dokonalé atmosféry. Vydejte se do hlavního města Francie na vlastní pěst a poznejte ty úchvatné okamžiky, o kterých se mluví ve filmech. Paříž je nestárnoucí destinací, která má vždy co nabídnout, ať už preferujete výlety za jídlem, kulturou nebo zábavou. Let má pod taktovkou ověřená společnost ČSA, můžete se tedy spolehnout na osvědčenou kvalitu. Pokud byste při svém výletě ocenili inspiraci navíc, můžete si za výhodnou cenu zakoupit náš e-book Průvodce po Paříži. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Paříže s cestovní kanceláří naleznete například zde.

 

 

Tip pro vás: Pokud s individuální turistikou nemáte zkušenosti, můžete si pročíst tento podrobný návod>>.

 

Odlet je z pražského Letiště Václava Havla. Lety do zemí Schengenského prostoru odlétají z Terminálu 2. Pokud se v pražské MHD nevyznáte, tak z hlavního nádraží odjíždí od 5:30 do 22:00 hodin každých 1530 minut nízkopodlažní autobusy. Zastávka leží jak před Terminálem 1, tak před Terminálem 2. Zavazadla můžete mít s sebou zdarma a jízdenku lze zakoupit u řidiče.

 

Před dovolenou rozhodně nepodceňte sjednání cestovního pojištění. Jeho přehledné online srovnání naleznete například na tomto odkaze. Také k celkové kalkulaci výletu nezapomeňte připočítat dopravu z/na letiště v Paříži.

 

Ubytování můžete zarezervovat například přes stránku Bookingkde naleznete hotely či ubytovny v konkrétní destinaci. Jestliže dáváte přednost ubytování u soukromníka, prohlédněte si stránku AirBnb. Navíc při registraci přes tento odkaz získáte slevu na svůj první pobyt.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase Praha-Paříž-Praha v různorodých termínech od června až do srpna (délka pobytu tedy záleží jen na vás a vašich preferencích) zakoupíte prostřednictvím tohoto přehledného online kalendáře.

 

Levné letenky Paříž
Levné letenky Paříž
S ČSA z Prahy do Paříže i přes celé letní prázdniny za 2190 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!