Rádi cestujete ve dvou? Pak se vám bude jistě líbit akce leteckého dopravce Ryanair, u kterého si dnes můžete koupit každou druhou letenku na stejné trase za polovinu ceny. Například let z Prahy do Edinburghu a zpět vás tak vyjde na skvělých 930 Kč. Na výběr je mnoho termínů i destinací, podmínkou je, že cesta se musí uskutečnit v termínu mezi 01.11.2021 a 15.12.2021. Z Prahy se můžete podívat například do Budapešti, Boloně, Bari i Edinburghu. Pokud to máte blíže na letiště ve Vídni, nabídka je o něco pestřejší. V nabídce je například Pisa, Miláno, Oslo, Dublin, Malta a další. S nákupem neváhejte, akce platí pouze dnes a letenky do nejoblíbenějších destinací rychle mizí!

INFO KE KORONAVIRU: Každá země má svá specifická pravidla pro vstup turistů, která se do odletu mohou různě měnit. Doporučujeme sledovat aktuální podmínky dle zvolené destinace na našem cestovatelském semaforu, nebo na webu MZV.

TIP: Pokud nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro lepší pohyb po zvolené destinaci doporučujeme zapůjčit si automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky Booking, pokud máte radši ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Levné letenky z Prahy, Vídně a dalších destinací v akci 1+ druhá letenka za polovic od dopravce Ryanair můžete vybírat pod tímto odkazem.

Ryanair dnes nabízí ke každé letence druhou za polovinu ceny!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!