Velmi levných letenek z Prahy do Belgie za 778Kč využijeme k dnešnímu dalšímu levnocestovatelskému tipu. Nejsnažší variantou, jak tyto letenky využít, je zamířit do krásných Brugg. Autobus totiž jezdí přímo z letiště, což je to pohodlné i levné (jízdenky začínají na 5 € za jednu cestu). K dispozici je celá řada termínů, včetně víkendů. Průvodce po městě Bruggy, naleznete zde. Zájezdy do Belgie přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

<

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

V případě zájmu dlouho neváhejte s nákupem, ty nejlepší termíny vydrží několik hodin, maximálně dní.

 

Pokud se rozhodnete pro variantu pohodového víkendu v Bruggách, počítejte s tím, že letenky představují jen část nákladů. Bruggy jsou nádherné, turisty velmi navštěvované město. A ceny tomu bohužel odpovídají. Spočtěte si tedy předem náklady za hotel, jídlo a případné vstupy. Všechny hotely na názorné datum naleznete zde. Levnější alternativou je využít naší slevu 725Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

Cena jízdenek z letiště do Brugg není pevná, ale mění se s obsazeností. Cena za první sedačky začíná na 5€/jedna cesta a postupně stoupá. Berte to do úvahy při výběru termínu a obojí zakupte najednou na flibco.com. Alternativně můžete tyto letenky využít samozřejmě i k jinému itineráři, třeba nedaleký Ghent se mi líbil minimálně stejně, jako Bruggy a na přespání byl o dost levnější.

 

 

Letenky zakupujte přímo na stránkách Ryanair.com například na na datum 26. – 28. leden na trase Prague – Brussels Charleroi – Prague

 

Letenky z Prahy do Bruselu
Letenky z Prahy do Bruselu

 

Romantické Bruggy z Prahy na víkend za 1030Kč! (letenky tam i zpět + jízdenky)
Štítky:            

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!