Velmi levných letenek z Prahy do Belgie za 778Kč využijeme k dnešnímu dalšímu levnocestovatelskému tipu. Nejsnažší variantou, jak tyto letenky využít, je zamířit do krásných Brugg. Autobus totiž jezdí přímo z letiště, což je to pohodlné i levné (jízdenky začínají na 5 € za jednu cestu). K dispozici je celá řada termínů, včetně víkendů. Průvodce po městě Bruggy, naleznete zde. Zájezdy do Belgie přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

V případě zájmu dlouho neváhejte s nákupem, ty nejlepší termíny vydrží několik hodin, maximálně dní.

 

Pokud se rozhodnete pro variantu pohodového víkendu v Bruggách, počítejte s tím, že letenky představují jen část nákladů. Bruggy jsou nádherné, turisty velmi navštěvované město. A ceny tomu bohužel odpovídají. Spočtěte si tedy předem náklady za hotel, jídlo a případné vstupy. Všechny hotely na názorné datum naleznete zde. Levnější alternativou je využít naší slevu 725Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

Cena jízdenek z letiště do Brugg není pevná, ale mění se s obsazeností. Cena za první sedačky začíná na 5€/jedna cesta a postupně stoupá. Berte to do úvahy při výběru termínu a obojí zakupte najednou na flibco.com. Alternativně můžete tyto letenky využít samozřejmě i k jinému itineráři, třeba nedaleký Ghent se mi líbil minimálně stejně, jako Bruggy a na přespání byl o dost levnější.

 

 

Letenky zakupujte přímo na stránkách Ryanair.com například na na datum 26. – 28. leden na trase Prague – Brussels Charleroi – Prague

 

Letenky z Prahy do Bruselu
Letenky z Prahy do Bruselu

 

Romantické Bruggy z Prahy na víkend za 1030Kč! (letenky tam i zpět + jízdenky)
Štítky:            

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!