Dnešní první levnocestovatelský tip Kanárské ostrovy nejvíce potěší rodiny s 2 dětmi do 12 let. Celkem totiž a dovolenou utratíte ve 4 lidech za letenky a ubytování 15100Kč, tedy cca 3790Kč. Ubytování jsem přitom vybral dobře hodnocené, s bazénem na střeše. Letět samozřejmě můžete jen v páru nebo s jedním dítětem, pouze se tak částečně zvýší cena na osobu. Detailního průvodce po ostrově La Palma naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pro co nejnižší cenu jsem musel zvolit odlet i přílet z Berlína. Na první pohled to může působit nedostupně, ale doba cesty autobusem je pouhých 4 a půl hodiny (v praxi to bývá méně, dopravce má určitou rezervu pro případné zpoždění), během kterých si můžete naplánovat co chcete na Kanárech vidět, případně se podívat na dva filmy :). Cena za zpáteční lístek je při včasném nákupu pouze 700Kč, což je opravdu výhodné. Chápu, že by čtenářům vyhovoval více odlet z ČR, ale odsud letenky na Kanárské ostrovy levné nejsou a pravděpodobně ani nikdy nebudou. Je tedy bud nutné se smířit s vyšší cenou (na úrovni CK), nebo ušetřit odletem z blízkých letišt. Jízdenky můžete nakoupit u StudentAgency, nebo Eurolines.

 

Ve 4 lidech bude ještě výhodnější jet autem. Průvodce Berlínem naleznete zde, pokud budete mít čas a pojedete s dětmi, je možná rozumné tuto příležitost využít k prohlídce Berlínské Zoo. Nám se líbila :).

 

Nezapomeňte si před nákupem ověřit platnost jak letenek, tak ubytování – oboje je velmi výhodné a pokud jedno z toho bude vyprodané, kupovali byste to druhé zbytečně. Ověřte si tedy dostupnost letenek, ubytování a obojí berte zároveň.

 

Před nákupem si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně cesty na/z letiště v Berlíně i na Kanárech, náklady na jídlo a případné půjčení automobilu. Ono i tak vás to vyjde o 50-80% levněji než přes CK, ale je zkrátka nutné se neukvapit ;).

 

Výhodou tohoto pobytu je i to, že jde o období 12 dní těsně před Vánoci, vracíte se na Štědrý den. Ve škole tak děti o mnoho nepřijdou a vy se vyhnete předvánočnímu stresu. Dovolená se vám navíc krásně prodlouží o Vánoční svátky.

 

Letenky Berlín – La Palma – Berlín zakupte na termín 13. – 24. prosince na webu EasyJet.com. Pokud pojedete ve 4 lidech, vyjdu vás na 212.9€, tedy cca 1435Kč za osobu.

 

 

3

 

V ceně máte pouze příruční zavazadlo (+ např. kabelku), odbavené je za příplatek. Nicméně dobře zvažte, zda kufr potřebujete. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu kolem světa, naleznete zde >>

 

Všechny hotely pro 2 osoby na toto datum, naleznete zde >>

 

Pro rodinu vychází nejlépe Apartamentos Isa. Celkově za pokoj o 2 dospělých a 2 dáte za 12 dní 9400Kč, tedy cca 2350Kč za osobu. Ubytování přitom vypadá dobře, má na střeše bazén a je dobře hodnoceno. Rezervovat ho můžete zde >>

 

1

 

 

K lepší dopravě k hotelu, i prozkoumání ostrova, je rozumný pronájem auta, např. přes Rentalcars.

 

 

 

 

Rodinná dovolená na Kanárských ostrovech na 12 dní za 3790Kč/os.! (letenky + hotel s bazénem na střeše)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!