Navštivte temperamentní Rio de Janeiro za dobrou cenu. Zpáteční letenky od aerolinky KLM s odletem z Vídně pořídíte za 12 490 Kč včetně příručních zavazadel. K dispozici je momentálně řada termínů od konce února do konce dubna, poměrně pohodlně si tak můžete nastavit takovou délku cesty, jaká se vám hodí. Toto proslulé brazilské město vás pak oslní dechberoucími panoramaty, plážemi i bujarým nočním životem. Našeho průvodce po Rio de Janeiru naleznete zde. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Brazílie přes cestovní kanceláře naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou dosud nemáte zkušenosti, doporučujeme k přečtení článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

 

Před cestou za hranice Evropy rozhodně nezapomeňte uzavřít cestovní pojištění, přehledné online srovnání dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlétat budete z výborně dostupné Prahy. Před rezervací letenek jako vždy nezapomeňte propočítat předběžné náklady na celou cestu. Myslete na dopravu po Brazílii, ubytování a stravování.

 

Ubytování si můžete zajistit přes Booking. Za nás můžeme doporučit čtvrti Copacabana, Ipanema a Leblon, které jsou bezpečné a přizpůsobené turistům. Poslední jmenovaná je obvykle o něco levnější než předchozí dvě, low cost cestovatelům tak doporučujeme směřovat tam. Alternativně můžete využít naši slevu na první ubytování rezervované přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky PrahaRio de JaneiroPraha za 12 490 Kč můžete zarezervovat zde v kalendáři termínů >>

 

Brazílie, Rio de Janeiro letenky únor až duben 2020
Letenky do Rio de Janeira, Brazílie
Rio de Janeiro z Prahy za 12 490 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!