Toužíte navštívit Řím a jeho okolí? Pokud vám nevadí cestovat z Vídně, mohl by vás zaujmout náš dnešní akční tip, díky kterému seženete letenky od dopravce WizzAir za fantastických 460 Kč. K dispozici je například termín na prodloužený víkend 6.11. – 9.11. 2021, ale k výběru je i spousta dalších listopadových letů za stejnou nebo o malinko vyšší cenu. Koloseum, Fontana di Trevi nebo Pantheon, to vše a ještě mnohem víc Řím nabízí. Na své si zde přijdou i milovníci dobrého jídla a kávy. Před cestou nakoukněte do našeho praktického online průvodce po Římě, aby vám neuniklo žádné zajímavé místo. Pokud dáváte přednost organizovaným pobytům, nabídky cestovních kanceláří naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí před vstupem do Itálie vyplnit online formulář .  Cestující se musí prokázat potvrzením o negativním  PCR testu nebo antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo certifikátem o úplném očkování (od poslední dávky muselo uběhnout 14 dní) nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19 v uplynulých 6 měsících. Výjimku mají děti do 6 let.

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete po Římě a jeho okolí cestovat nezávisle na hromadné dopravě, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování  v Římě můžete zarezervovat přes stránky Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb

Letenky Vídeň – Řím – Vídeň, například v termínu 6. – 9. listopadu 2021, můžete zarezervovat na stránkách WizzAir. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

Řím z Vídně na prodloužené víkendy za 460 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!