Táhne vás to do Říma? Milujete historii a rádi byste zavítali k monumentálním antickým fórům, kostelům a v neposlední řadě k ikonickému Koloseu, kde tekly slzy smíchu i potoky krve? Využijte pak akčních letenek společnosti Ryanair a zaleťte si na přelomu března a dubna přímo z Prahy do hlavního italského města již za 828 Kč! Více informací o Římě se dočtete v našem podrobném e-booku ‚Jak levně do Říma‚. Veškeré zájezdy do Říma s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: V případě, že nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >> 

 

K ceně letenek připočítejte také náklady na transfery z/na letiště, stravování, ubytování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. 

 

Ubytování můžete vyřešit klasicky přes Booking. Nejlepší ubytování poměru cena/vzdálenost od centra naleznete v okolí nádraží Termini. Čím více půjdete k centru, tím vyšší bude cena. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha – Řím – Praha v termínu 30. března – 1. dubna (po-st) můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Akční letenky do Říma
Řím z Prahy za 828 Kč (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!