Nechte se okouzlit malebnými uličkami, historickými památkami a výbornou gastronomií.. zkrátka vším, co italské hlavní město Řím nabízí! Díky akčním letenkám společnosti Ryanair si do Říma můžete zaletět za krásnou cenu 681 Kč. Zpáteční letenky z Prahy pořídíte za tuto cenu například v termínu 31.1. – 2.2.2022. Rady a tipy pro návštěvu Říma a celé Itálie si můžete přečíst v našem online průvodci.  Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás a Řím byste raději navštívili v rámci poznávacího zájezdu nebo eurovíkendu, nabídku zájezdů od CK najdete zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Itálie zpřísnila podmínky pro přijíždějící turisty v termínu 16.12.2021 – 31.1. 2022 (Přílet je 31.1.2022, takže pro vás stále platí tyto podmínky). Nově se musí očkovaní cestující a cestující, kteří prodělali koronavirus prokázat negativním antigenním nebo PCR testem. Neočkovaní cestující musí doložit negativní test a absolvovat 5denní karanténu, která bude zakončena dalším negativním testem. Podrobné podmínky se dozvíte na stránkách ministerstva.

TIP PRO VÁS: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenost, případně hledáte další rady, určitě vám přijde vhod tento podrobný návod >> .

Před cestou vám doporučujeme sjednat si cestovní pojištění. Přehledné srovnání dostupných možností naleznete zde >> Myslete také na to, že nákupem letenek vaše náklady nekončí. Nezapomeňte k ceně letenek připočítat letištní transfery, ubytování, stravování a vstupy do památek. 

Ubytování v Římě můžete vyhledat a rezervovat na  stránkách Booking.

Letenky na trase Praha – Řím– Praha, v termínu 31.1. – 2.2. 2022, rezervujte na stránkách letecké společnosti Ryanair.

Řím z Prahy za 681 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!