Dáváte přednost cestám na vlastní pěst? Pokud by Vás lákalo shlédnout Koloseum, projít se po Španělských schodech, nasát atmosféru Forum Romanum či se vyfotit u Fontány di Trevi, je čas zpozornit! Připravili jsme pro Vás tip na skvěle naceněné letenky do italské metropole Říma. Právě teď zakoupíte letenky na letní prázdniny za parádní cenu 518 Kč na osobu! Na tuto cenu dosáhnete, pokud jste členy Wizzair Discount clubu či pokud si členství zaplatíte. Hodláte-li alespoň ještě jednou v průběhu dalšího roku někam s Wizzair letět, rozhodně se Vám to vyplatí. Ikdyž se však rozhodnete členství nepřiplácet, i tak budou ceny letenek perfektní – 748 Kč. Zájezdy do Říma s cestovní kanceláří najdete zde.

INFO KE KORONAVIRU:  Pro vstup do Itálie aktuálně potřebujete negativní PCR nebo antigenní test ne starší než 48 hodin. K tomu musíte vyplnit formulář. Podrobnosti najdete v cestovatelském semaforu.

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, přečtěte si článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

 

Před cestou je určitě potřeba sjednat si cestovní pojištění. Nevíte, co Vás kde potká, obzvlášť v dnešní době a je třeba být připraven. Online srovnání všech dostupných možností proto naleznete zde >>. 

 

Před odletem si nezapomeňte propočítat všechny náklady. Letenky jsou z dobře dostupné Prahy, i tak je třeba zahrnout transfer na letiště nejen v Praze, ale pak také z letiště Fiumicino do centra Říma. Dále započítejte již zmíněné pojištění, jídlo, cenu za ubytování a také určitě navštívíte nějaké památky a budete využívat MHD na místě. Chcete-li se podívat i někam za město, auto si rezervujte předem zde.

 

Ubytování hledejte nejlépe na Booking. Pro tento termín jsou dostupné tyto hotely

Letenky Praha- Řím – Praha na datum 16.7.2021-21.7.2021 zakupte na stránkách Wizzair.  Alternativně můžete letenku zakoupit u českého prodejce. Cena je o něco málo vyšší, ale získáte podporu v českém jazyce a přispějete pár korunami na provoz tohoto webu. 

Řím z Prahy
Řím z Prahy o letních prázdninách od 518 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!