Akčního výprodeje od dopravce Ryanair využijeme i k našemu dalšímu tipu na levné letenky. Pokud nakoupíte do dnešní půlnoci, můžete vyrazit na prodloužený víkend do Říma za pouhých 932 Kč. Odlet je z Prahy a tuto evropskou metropoli si můžete užít v termínu 7.10.-9.10.2021, což je ideální délka pobytu pro návštěvu všech nejvyhledávanějších turistických atrakcí. Před cestou nakoukněte do našeho praktického online průvodce po Římě, aby vám neuniklo žádné zajímavé místo. Pokud dáváte přednost organizovaným pobytům, nabídky cestovních kanceláří naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí před vstupem do Itálie vyplnit online formulář .  Cestující se musí prokázat potvrzením o negativním  PCR testu nebo antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo certifikátem o úplném očkování (od poslední dávky muselo uběhnout 14 dní) nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19 v uplynulých 6 měsících. Výjimku mají děti do 6 let. 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete po Římě a jeho okolí cestovat nezávisle na hromadné dopravě, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování  v Římě můžete zarezervovat přes stránky Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb

Letenky Praha – Řím – Praha například v termínu 7.10. – 9.10.2021  můžete zarezervovat na stránkách letecké společnosti Ryanair. Alternativně můžete zakoupit letenky u ověřeného českého prodejce, kde bude sice cena trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině a podpoříte tento web.

Řím z Prahy na prodloužený víkend za 932 Kč! (letenky tam i zpět)

1 komentář u „Řím z Prahy na prodloužený víkend za 932 Kč! (letenky tam i zpět)

  • 20.9.2021 (20:53)
    Trvalý odkaz

    Dobry den, bude mi prosim stacit PCR z CR pri ceste zpet, kdyz poletime jen na ,,otocku“? Nikde jsem nevycetla.

    Dekuji

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!