Vychutnejte si pravou italskou kuchyni a nasajte atmosféru památek, kde se psala historie! Využijete-li akčních letenek společnosti Ryanair a zaleťte si do hlavního města Itálie, krásného Říma, již za skvělých 1266 Kč na prodloužený víkend (čt-ne) nebo za 1341 Kč na víkend (pá-ne). Více informací naleznete v našem podrobném e-booku ‚Jak levně do Říma‚. Veškeré zájezdy do Říma s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >> 

 

K ceně letenek určitě připočítejte i ceny letištních transferů, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. 

 

Ubytování můžete vyřešit klasicky přes Booking. Ve skvělém poměru cena/vzdálenost od centra seženete ubytování v okolí nádraží Termini. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha – Řím – Praha v termínu 25. – 28. června můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Věnujte pozornost brzkému odletu z Říma a dobře si naplánujte svůj příjezd na letiště. 

 

Akční letenky do Říma
Řím z Prahy na prodloužený víkend za 1266 Kč nebo víkend za 1341 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!