Antická fóra, malebné uličky, středověké kostely, ale i výborná gastronomie a zejména temperamentní Římané. Jestliže byste kouzlo hlavního města Itálie rádi pocítili na vlastní kůži, nenechte si ujít akční letenky společnosti Ryanair do Říma přímo z Prahy. Zpáteční letenku zakoupíte za skvělých 1229 Kč, a to na prodloužený víkend od čtvrtka do neděle. O pár korun dráž pak pořídíte pobyt od pátku do neděle. Na podobných cenách se však pohybují i pobyty na více dní. Stačí si jen vybrat. Inspiraci na výlety pak načerpejte v našem e-booku „Jak levně do Říma„. Veškeré zájezdy do Říma s cestovní kanceláří pak naleznete zde

INFO KE KORONAVIRU: Při cestě do Říma vás nečekají žádná mimořádná opatření či restrikce. Po příletu vám může být náhodně měřena teplota. Mějte však na paměti, že odlet je až za měsíc. Podmínky se do té doby tedy mohou ještě změnit. Sledujte proto aktuální dění a novinky. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

 

K ceně letenek dále připočítejte i náklady na transfer z letiště, ubytování, stravování a cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde

 

Ubytování si můžete zařídit klasicky přes Booking. Doporučujeme však hledat nabídky s možností bezplatného storna. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha – Řím – Praha v termínu 20. – 23. srpna můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

AKční letenky do Říma
Řím z Prahy na (prodloužený víkend) za 1229 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!