Rádi byste navštívili italský Řím? Díky akčním letenkám nízkonákladové společnosti Wizz Air můžete do hlavního města Itálie vyrazit ještě tento měsíc. Zpáteční letenky z Prahy pořídíte za skvělou cenu od 518 Kč v několika termínech, a to i na prodloužený víkend (např. 27.11. – 30.11.2021). Tato cena platí pouze pokud jste členy slevového klubu Wizz Discount  Club. Nečlenové si musí za letenky do Říma lehce připlatit, ale i tak se jedná o skvělou cenu. Spatřete na vlastní oči místa jako Pantheon, Fontana di Trevi, Koloseum či Forum Romanum a vychutnejte si pravou italskou zmrzlinu. Před cestou nezapomeňte nahlédnout do našeho průvodce Římem. Pokud byste Řím rádi navštívili, ale dáváte přednost organizovaným zájezdům, jejich nabídku najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí před vstupem do Itálie vyplnit online formulář.  Cestující se musí prokázat EU Certifikátem –  potvrzením o negativním  PCR testu nebo antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo certifikátem o úplném očkování (od poslední dávky muselo uběhnout 14 dní) nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19 v uplynulých 6 měsících. Výjimku mají děti do 6 let. 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete po Římě a jeho okolí cestovat nezávisle na hromadné dopravě, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování  v Římě můžete zarezervovat přes stránky Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb

Akční letenky Praha – Řím – Praha zakoupíte na stránkách nízkonákladové letecké společnosti Wizz Air hned v několika termínech. 

 

Řím z Prahy na prodloužený víkend od 518 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *