Taky si říkáte, že je na čase začít plánovat cestovatelské zážitky na příští rok? Láká vás Koloseum, Fontána di Trevi, Španělské schody, Andělský hrad nebo Pantheon? Zaleťte si např. v termínu 27. – 30.1.2022 na prodloužený víkend do Říma a poznejte architektonické skvosty tohoto hlavního města Itálie na vlastní kůži. Zpáteční letenky z Prahy pořídíte za skvělou cenu od 518 Kč. Tato cena platí pouze pokud jste členy slevového klubu Wizz Discount  Club. Nečlenové si musí za letenky do Říma lehce připlatit, zpáteční letenky vás v tomto případě vyjdou na 778 Kč. Rady a tipy na výlety najdete v našem průvodci Římem zdarma. Pokud byste Itálii rádi navštívili, ale dáváte přednost organizovaným zájezdům, jejich nabídku najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí před vstupem do Itálie vyplnit online formulář.  Cestující se musí prokázat EU Certifikátem –  potvrzením o negativním  PCR testu nebo antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo certifikátem o úplném očkování (od poslední dávky muselo uběhnout 14 dní) nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19 v uplynulých 6 měsících. Výjimku mají děti do 6 let. 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete po Římě a jeho okolí cestovat nezávisle na hromadné dopravě, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování  v Římě můžete zarezervovat přes stránky Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb

Akční letenky Praha – Řím – Praha zakoupíte v termínu 27.1.-30.1.2022 na stránkách nízkonákladové letecké společnosti Wizz Air hned v několika termínech. 

Řím z Prahy i na (prodloužené) víkendy od 518 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *