Pokud vás láká návštěva italského hlavního města, jistě vás zaujme náš dnešní tip na letenky!  Zpáteční letenky z Prahy do Říma za cenu od 390 Kč můžete pořídit na stránkách letecké společnosti Wizz Air. Tato cena je platná například v termínu 18.1. – 23.1.2022 pro členy slevového klubu Wizz Discount Club. Nečlenové si za letenky musí sice připlatit, ale i tak se stále jedná o super cenu. V nabídce je i několik termínů na víkendový „rychlo výlet “ (např. 22.1. – 23.1.2022), během kterého si můžete v Římě zajít třeba na večeři. Spoustu rad a tipů, co v Římě navštívit a zažít, se dočtete v našem online průvodci. Pokud vám cestování na vlastní pěst nic neříká a radši byste Řím navštívili organizovaně, zájezdy od cestovních kanceláří najdete na tomto odkazu.

INFO KE KORONAVIRU: Itálie zpřísnila podmínky pro přijíždějící turisty v termínu 16.12.2021 – 31.1. 2022. Nově se musí očkovaní cestující a cestující, kteří prodělali koronavirus prokázat negativním antigenním nebo PCR testem. Neočkovaní cestující musí doložit negativní test a absolvovat 5denní karanténu, která bude zakončena dalším negativním testem. Podrobné podmínky se dozvíte na stránkách ministerstva. 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete po Římě a jeho okolí cestovat nezávisle na hromadné dopravě, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování  v Římě můžete zarezervovat přes stránky Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb

Akční letenky na trase Praha – Řím –Praha, například v termínu 18.1. –23.1.2022, pořídíte u leteckého dopravce Wizz Air. Alternativně zakoupíte letenky i u ověřeného českého prodejce, kde bude cena o něco vyšší, ale vy získáte podporu v českém jazyce.

Řím z Prahy i na krátký víkendový výlet od 390 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *