Vymýšlíte plány na první měsíc příštího roku? Pak by vás mohly zaujmout akční letenky do italské metropole! Zpáteční letenky z Bratislavy do Říma můžete zakoupit za příjemných 400 Kč. Letenky jsou dostupné v termínu na prodloužený víkend 8.1. – 11.1.2022. Spoustu rad a tipů se dočtete v našem online průvodci Římem. Pokud je Řím vaší vysněnou destinací pro příští rok, ale cestování na vlastní pěst vám nic neříká, můžete jej navštívit i organizovaně. Zájezdy od cestovních kanceláří najdete na tomto odkazu.

INFO KE KORONAVIRU: Itálie zpřísnila podmínky pro přijíždějící turisty v termínu 16.12.2021 – 31.1. 2022. Nově se musí očkovaní cestující a cestující, kteří prodělali koronavirus prokázat negativním antigenním nebo PCR testem. Neočkovaní cestující musí doložit negativní test a absolvovat 5denní karanténu, která bude zakončena dalším negativním testem. Podrobné podmínky se dozvíte na stránkách ministerstva. 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například cestu do Bratislavy, letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete po Římě a jeho okolí cestovat nezávisle na hromadné dopravě, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování  v Římě můžete zarezervovat přes stránky Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb

Akční letenky na trase Bratislava – Řím –Bratislava, například v termínu 8.1. –11.1.2022, pořídíte u leteckého dopravce Ryanair. Alternativně zakoupíte letenky i u ověřeného českého prodejce, kde bude cena o něco vyšší, ale vy získáte podporu v českém jazyce.

Řím z Bratislavy na prodloužený víkend za 400 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *