Levných letenek od Ryanairu můžete využít i k výletu do Říma. Za let tam i zpět, včetně všech poplatků, zaplatíte pouze 778Kč. Řím je úžasné město, které bych určitě doporučil k návštěvě a to i během zimního období, kdy oceníte lepší ceny a menší množství turistů. Sám jsem ho navštívil zatím 2x a určitě mám v plánu se vrátit. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Říma přes cestovní kancelář naleznete zde. Skvěle vám může posloužit náš ebook “Jak levně do Říma“,  jehož zakoupením podpoříte vznik dalších průvodců.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Před nákupem čehokoliv si nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy včetně cesty z/na letiště, případné vstupy a ubytování. To bych vám doporučil vzít někde poblíž kolosea, vše si pak můžete projít pěšky příjemnou procházkou.

 

Hotel si můžete zarezervovat přes Booking. Alternativně můžete využít naší slevu na první ubytování dražší 1500Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Slevu až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb můžete využít zde
100 Kč zdarma na jízdné v Uber - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód m97mxb88ue
100 Kč zdarma na jízdné v Liftago Taxi - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód JIRI8795

 

Letenky Praha – Řím – Praha zakupte přímo na Ryanair.com. Například na termín 15. – 16. leden

Alternativně můžete zakoupit letenky na Pelikánu, cena je o pár korun vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a přispějete na provoz tohoto webu. Za což předem děkuji :).

 

 

Řím z Prahy za 778Kč (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!