Italské hlavní město skýtá mnohá zákoutí úzkých uliček i světoznámé pamětihodnosti. Pokud vás tedy láká poznávání Collosea, slavné Fontány di Trevi, Španělských schodů, Piaza Navonna či nespočtu dalších památek, jistě vás potěší výhodná akce společnosti Ryanair. Zpáteční letenky vás nyní vyjdou na skvělých 770 Kč. Toto je tip na individuální turistiku, pokud se do Říma chcete vydat s cestovní kanceláří, nabídku zájezdů najdete pod tímto odkazem.

 

 
 

Tip pro vás: Pokud  s individuální turistikou nemáte zkušenosti, doporučujeme přečíst tento přehledný návod>>

 

I když cestovní pojištění není při kratších cestách nezbytnou nutností, jistě stojí alespoň za zvážení. Pokud byste se rozhodovali, kde sehnat to nejvýhodnější a nejvhodnější pro vaše potřeby, mohlo by se vám hodit online srovnání cestovních pojištění, které naleznete zde >>.

 

Odlet je u těchto letenek z Bratislavy. Na letiště se však pohodlně dopravíte se společnostmi EurolinesRegiojet či Flixbus.

 

Před koupí letenek si nezapomeňte udělat odhad nákladů na celou dovolenou. Započítejte ubytování, dopravu z/na letiště i dopravu po Římě.

 

Ubytování můžete rezervovat přes Booking. Cenou i polohou obecně bývá výhodná oblast kolem nádraží Termini. Alternativou je pak web Airbnb, kde mnohdy naleznete ještě výhodnější nabídky. Navíc při registraci přes tento odkaz získáte slevu na svůj první pobyt.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Slevu až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb můžete využít zde
100 Kč zdarma na jízdné v Uber - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód m97mxb88ue
100 Kč zdarma na jízdné v Liftago Taxi - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód JIRI8795

 

Letenky BratislavaŘímBratislava v termínu 11.13. září rezervujte na stránkách Ryanair. Alternativně je možné letenky zakoupit u českého prodejce, cena sice bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Letenky do Říma
Řím z Bratislavy za 770 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!